Lashes

Rzęsy, podobnie jak brwi są konieczną oprawą dla oka. Dobry makijaż bez pięknie wystylizowanych rzęs wydaje się niepełny, natomiast czasem już same piękne rzęsy wystarczają na wielkie wyjście, aby olśniewać. Dlatego zawsze namawiam kobiety do tego, aby dały namówić się chociaż na przyklejenie rzęs w kępkach, ale specjalizuję się także w:

Rzęsy 1:1 – Na każdą naturalną rzęsę aplikowana jest rzęsa syntetyczna (z materiału poliestrowo-jedwabnego) o 30-50% dłuższa od tej naturalnej. Aplikacja odbywa się na leżąco, na zamkniętej powiece. W tym czasie można się zrelaksować słuchając dobrej muzyki o którą zadbam 🙂 A efekt? Nasz tusz do rzęs ma do 30 dni urlopu, a my cieszymy się pięknym wachlarzem, który naturalnie podkreśla oko. Zdecydowanie polecam wszystkim Pannom Młodym, które w tym dniu chcą olśniewać spojrzeniem, a także potem zachwycać swoimi rzęsami podczas podróży poślubnej, a także do codziennego noszenia.

Czas trwania aplikacji: 2-3h (w zależności od ilości rzęs naturalnych)
Trwałość: do 30 dni
Możliwość powtórzenia aplikacji: tak, nieskończenie wiele razy pod rząd
Możliwość zdjęcia rzęs: tak, jeśli jest takie życzenie.

Rzęsy Metoda Ekspresowa – Potocznie zwane „ekspresy” zakładamy przeważnie na „wielkie wyjście” w około 40 minut. Klientka nie musi się kłaść, wystarczy pozycja siedząca i otwarte oko. Przy ekspresach uzyskujemy szybciej spektakularny efekt, ponieważ nie jesteśmy ograniczone ilością rzęs naturalnych, jak w przypadku 1:1. Podobnie jak w przypadku 1:1 aplikacja jest całkowicie bezpieczna dla rzęs naturalnych. Po około 10 dniach noszenia ekspresów zapraszam do siebie na ściągnięcie rzęs syntetycznych za pomocą specjalnego olejku. Szczególnie polecane na imprezę, wyjście, wyjazd weekendowy.

Czas trwania aplikacji: około 40 minut
Trwałość: około 10 dni
Możliwość powtórzenia aplikacji: tak, 2 razy pod rząd
Możliwość zdjęcia rzęs: tak, po około 10 dniach zalecane, w cenie.

 

Rzęsy dolne – jeśli nie masz ochoty tuszować rzęs dolnych, a po aplikacji rzęs na górnej powiece czujesz, że czegoś Ci brakuje do dopełnienia całości, rzęsy dolne także można przedłużyć. W zależności od tego, jaką metodę przedłużania rzęs wybierzemy, aplikacja odbywa się na otwartym (ekspresy) lub na zamkniętej powiece (1:1).

Czas trwania zabiegu: około 15 min
Trwałość: średnio 10 dni (krócej niż rzęsy górne, ze względu na większe narażenie na uszkodzenia mechaniczne rzęs syntetycznych – tarcie oczu, łzy, etc.)
Możliwość powtórzenia aplikacji: tak, nieskończenie wiele razy
Możliwość zdjęcia rzęs: brak takiej potrzeby, rzęsy dolne zawsze same szybciej się wytracają niż górne.