O mnie

3

Nazywam się Anna Karbowniczek-Adamczyk i jestem makijażystką. Od nastoletniego wieku pasjonowałam się make-upem, lecz dopiero po przekroczeniu 20 roku życia zrozumiałam, że to ścieżka, którą chcę już zawsze podążać.

Od wielu lat byłam samoukiem, ale gdy przyszło mi podjąć poważną decyzję o wyborze zawodu, postanowiłam potwierdzić swoje umiejętności w szkole wizażu. Ukończyłam intensywny kurs wizażu I i II stopnia FOUNDATION PRO w Biar Beauty School pod okiem Agnieszki Brody, gdzie posiadłam fundamentalne umiejętności do wykonywania zawodu wizażysty. Odbyłam także kurs „makijażu odmładzającego 45+”, a także kilka szkoleń produktowych różnych marek kosmetycznych. Odbyłam także tygodniowe szkolenie na temat „kompleksowego przygotowania Panny Młodej” pod kątem wizażu i stylizacji rzęs w Lash Bar Academy. W kwietniu 2017r. ukończyłam kilkudniowy intensywny kurs w Warszawie w PRO Makeup Academy pod okiem mistrzów makijażu: Daniela Sobieśniewskiego i Karoliny Matraszek. W październiku 2018 zdobyłam certyfikat stylistki brwi Noveau Lashes.

Wykonuję makijaże ślubne, okolicznościowe, komercyjne, biznesowe, fotograficzne, kreatywne. Przykładam bardzo dużą wagę do kosmetyków na jakich pracuję oraz narzędzi, których używam. Nie znoszę kompromisów w jakości i dokładności, dlatego ufam głównie takim markom, jak: MAC Cosmetics, Kryolan, Laura Mercier, Marc Jacobs, Too Faced, Inglot, Melkior Proffessional, Smashbox, Urban Decay, Zoeva i wielu innym. Dzięki temu makijaż wykonany przeze mnie jest trwały, wyrafinowany i podkreśla Twoje najpiękniejsze cechy. Unikam efektu „maski”, i innych karykaturalnych, nienaturalnych efektów make-upu.

Wizaż oprócz tego, że jest moją pracą, jest także moją pasją. Podejmuję się także realizacji niestandardowych projektów z różnymi fotografami/filmowcami, gdzie kreuję zupełnie niecodzienne wizerunki. Uwielbiam eksperymentować z formą, kolorem, teksturą.

Nieustannie staram się rozwijać u różnych autorytetów makijażowych. Sama również jestem nauczycielem makijażu – zarówno dla profesjonalistów, jak i dla Ciebie – na Twoje własne potrzeby.
Uwielbiam to co robię, i myślę, że to recepta nie tylko na idealny makijaż, ale i szczęście w życiu.
Ponadto jestem od wielu lat związana z tańcem, który wciąż jest moim największy hobby – oczywiście po makijażu. Projektuję także odzież, piszę bloga, uwielbiam dobre jedzenie, nie mogę żyć bez muzyki. Lubię też długo spać, podróżować.
Z chęcią Cię poznam 🙂 zapraszam na moje media społecznościowe :
Instagram @karbowniczekadamczyk
Facebook @karbowniczekadamczyk
Blog