O mnie

3

Nazywam się Anna Karbowniczek-Adamczyk i jestem makijażystką. Od nastoletniego wieku pasjonowałam się make-upem, lecz dopiero po przekroczeniu 20 roku życia zrozumiałam, że to ścieżka, którą chcę już zawsze podążać.

Od wielu lat byłam samoukiem, ale gdy przyszło mi podjąć poważną decyzję o wyborze zawodu, postanowiłam potwierdzić swoje umiejętności w szkole wizażu. Ukończyłam intensywny kurs wizażu I i II stopnia FOUNDATION PRO w Biar Beauty School pod okiem Agnieszki Brody, gdzie posiadłam fundamentalne umiejętności do wykonywania zawodu wizażysty. Odbyłam także kurs „makijażu odmładzającego 45+”, a także kilka szkoleń produktowych różnych marek kosmetycznych. Odbyłam także tygodniowe szkolenie na temat „kompleksowego przygotowania Panny Młodej” pod kątem wizażu w Lash Bar Academy. W kwietniu 2017r. ukończyłam kilkudniowy intensywny kurs w Warszawie w PRO Makeup Academy pod okiem mistrzów makijażu: Daniela Sobieśniewskiego i Karoliny Matraszek.

Wykonuję makijaże ślubne, okolicznościowe, komercyjne, biznesowe, fotograficzne, kreatywne. Przykładam bardzo dużą wagę do kosmetyków na jakich pracuję oraz narzędzi, których używam. Nie znoszę kompromisów w jakości i dokładności, dlatego ufam głównie takim markom, jak: MAC Cosmetics, Kryolan, Laura Mercier, Marc Jacobs, Too Faced, Inglot, Melkior Proffessional, Smashbox, Urban Decay, Zoeva i wielu innym. Dzięki temu makijaż wykonany przeze mnie jest trwały, wyrafinowany i podkreśla Twoje najpiękniejsze cechy. Unikam efektu „maski”, i innych karykaturalnych, nienaturalnych efektów make-upu.

Wizaż oprócz tego, że jest moją pracą, jest także moją pasją. Podejmuję się także realizacji niestandardowych projektów z różnymi fotografami/filmowcami, gdzie kreuję zupełnie niecodzienne wizerunki. Uwielbiam eksperymentować z formą, kolorem, teksturą.

Nieustannie staram się rozwijać u różnych autorytetów makijażowych, a zdobyte doświadczenia stale trenuję w domowym zaciszu.
Uwielbiam to co robię, i myślę, że to recepta nie tylko na idealny makijaż, ale i szczęście w życiu.